Dames

Welkom alle Dames en supporters 

Kalender Dames A en B :3de provinciale seizoen 2016-2017:

 

09/09/2016 FC Wetteren – Rupelmonde B 20h00
10/09/2016 Rupelmonde A – FC Kluisbergen 11h00
17/09/2016 Dendermonde - Rupelmonde B om 20h00
18/09/2016 Rupelmonde A – VK Robur 11h00
24/09/2016 Sinaai - Rupelmonde A 12h00
25/09/2016 Rupelmonde B – Aalter 11h00
30/09/2016 Poesele – Rupelmonde B 20h30
02/10/2016 Rupelmonde A – Melsele B 11h00 
07/10/2016 Watervliet – Rupelmonde A 20h00
09/10/2016 Rupelmonde B – FC Moerbeke 11h00
16/10/2016 Rupelmonde B out
16/10/2016 Rupelmonde A – Ertvelde United 11h00
23/10/2016 Ertvelde united – Rupelmonde B 10h00
23/10/2016 Rupelmonde A out
28/10/2016 E . Grotenberge – Rupelmonde B 20h00
30/10/2016 Rupelmonde A – KVE Drongen B 11h00
01/11/2016 T-Press Cup
05/11/2016 Erembodegem – Rupelmonde A 13h00
06/11/2016 Rupelmonde B – out
11/11/2016 Aalter – Rupelmonde A 20h00
13/11/2016 Rupelmonde B – VK Robur 11h00
19/11/2016 GFA Sinaai – Rupelmonde B 12h00
20/11/2016 Rupelmonde A – Poesele 11h00
27/11/2016 Rupelmonde B – Melsele B 11h00
27/11/2016 FC Moerbeke – Rupelmonde A 13h30
02/12/2016 Watervliet – Rupelmonde B 20h00
04/12/2016 Rupelmonde A – Merelbeke 11h00
11/12/2016 Rupelmonde A – Rupelmonde B 11h00
16/12/2016 KVE Drongen – Rupelmonde B 20h00
18/12/2016 Rupelmonde A – Dendermonde 11h00
Eind december indoortornooi Ladies Genk
Winterstop
07/01/2017 FC Kluisbergen – Rupelmonde A 13h00
08/01/2017 Rupelmonde B – Wetteren 11h00
15/01/2017 Rupelmonde B - Dendermonde om 10h00
15/01/2017 VK Robur – Rupelmonde A 13h30
20/01/2017 Aalter – Rupelmonde B 20h00
22/01/2017 Rupelmonde A – GFA Sinaai C 11h00
27/01/2017 Melsele B – Rupelmonde A 20h00 = op Haasdonk
29/01/2017 Rupelmonde B – Poesele 11h00
05/02/2017 Rupelmonde A – Watervliet 11h00
05/02/2017 FC Moerbeke – Rupelmonde B 14h00
12/02/2017 Ertvelde – Rupelmonde A 10h00
14/02/2017 Rupelmonde B out
19/02/2017 Rupelmonde B – Ertvelde 11h00
19/02/2017 Rupelmonde A out
24,25,26/02 iedereen vrij doch mogelijk inhaalwedstrijd hou hier rekening mee
03/03/2017 KVE Drongen B – Rupelmonde A 20h00
05/03/2017 Rupelmonde B – E . Grotenberge 11h00
12/03/2017 Rupelmonde B out
12/03/2017 Rupelmonde A – Erembodegem 11h00
19/03/2017 Rupelmonde A – Aalter 11h00
19/03/2017 VK Robur – Rupelmonde B 13h30
24/03/2017 Poesele – Rupelmonde A 20h30
26/03/2017 Rupelmonde B – GFA Sinaai C 11h00
31/03 , 1,2/04 Iedereen vrij doch mogelijk inhaalwedstrijd hou hier rekening mee
07/04/2017 Melsele B – Rupelmonde B 20h00 = op Haasdonk
09/04/2017 Rupelmonde A – FC Moerbeke 11h00
15/04/2017 SK Merelbeke – Rupelmonde A 13h30
16/04/2017 Rupelmonde B – Watervliet 11h00
06/05/2017 Tornooi Zwijndrecht
Hierna volgen nog enkele tornooien waaronder op 20en 21 mei ons eigen tweedaags vrouwentornooi.... meer info later

Trainers en Speelsters :

Trainers :

Rillaerts René 

Jurgen Polfliet Trainer afgevaardigde

Thomas Van Den Troost plaatsvervangende afgevaardigde

Marcel Vriesacker keepertrainer

Speelsters :

Cindy De Bruyne

Kelly Meul

Sarissa Meeremans

Ellen Van Laere

Joyce De Bouw

Sandra Van Hauwermeiren

Charlotte Blanckaert

Tamara Puyenbroeck

Cindy Gilis

Thalias Stoop

Katrien Van Moer

Lindsey De Bouw

Shari VanderAa

Sarah Van Hauwermeiren

Marischka Meirte

Peggy Moreel

Liesl Van De Velde

Sam Tronckoe

Shirley Goosens

Charlien De Jonghe

Jolien De Baere